Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach

  • 150 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 3 μπάνια

Το διαμέρισμα Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach Κάννες με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Castre. Το διαμέρισμα 150 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 10 άτομα.

Το διαμέρισμα διαθέτει βεράντα που εξασφαλίζει τη μέγιστη άνεση.

Το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, προσφέροντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να μαγειρέψουν τα γεύματά τους.

Η Αγορά Gambetta είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ., ενώ το Le Suquet βρίσκεται σε απόσταση μόλις 150 μέτρων. Η Λα Κρουαζέτ απέχει μόνο 1,1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το διαμέρισμα Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach είναι σχεδόν 10 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία Νοτρ Νταμ ντ' Εσπεράνς. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Plage du Midi βρίσκεται σε απόσταση περίπου 400 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach Κάννες
Studio Bas Suquet
Τιμή μόνο για κινητά

Studio Bas Suquet

21 μ από το κατάλυμα
St Antoine Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

St Antoine Apartment

30 μ από το κατάλυμα
Appartement Suquet Cannes
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement Suquet Cannes

9.3
Άριστο 4 σχόλια
64 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας06029031233WF
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach;
      Το διαμέρισμα Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach βρίσκεται κοντά σε Rue Meynadier.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach περιλαμβάνουν Λα Κρουαζέτ, Οικολογικό Πάρκο Eco'parc Mougins καθώς και Fort Royal Sainte-Marguerite Island.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach κοστίζει 683€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν La Pizza Cresci και Tredici και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach;
      Το διαμέρισμα Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach είναι 150 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Lux Ph Gem 3Br 200M Palais And Beach Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο